Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger
figure figure figure figure

Bērnu un jaunatnes
attīstības centrs Mārupē

Bērnudārzs
"Mārupes Namiņš"

Interešu izglītība
Mārupes Namiņā

slide slide slide
left
right
Bērnu dārzs Mārupē - Nāmiņš

Par mums


Mārupes Namiņš savas durvis vēra 2007.gada 21.decembrī. Mārupē tika radīta vieta, kurā ikviens bērns – maziņš, lielāks, jaunietis, var pilnveidoties, augt un atvērties dzīvei un būt tāds kāds ir – vienreizējs un neatkārtojams.
Mārupes Namiņš šo 15 gadu pastāvēšanas garumā ir spējis sevi apliecināt kā vietu, kur bērns sajūtas laimīgs. Mēs uzņemam ik vienu - no nedrošiem solīšiem, līdz skolas vecuma bērnam, kuri Namiņu sauc par otrajām mājām. 

Aktualitātes

Sieviešu un meiteņu diena!
08  03/2023

Sieviešu un meiteņu diena!

Meitenes ir foršas, jo viņas ir draudzīgas. /Rinalds, 6 gadi Meitenes smaržo pēc puķēm. Viņas ir skaistas un spožas./Markuss Jānis, 5 gadi Man meitenēs patīk, ka varēšu apprecēt viņas. Man patīk meitenes ar zilu kleitu./ Everts, 5 gadi

Marupes Namiņa saimnieku Normundu pieminot..
24  02/2023

Marupes Namiņa saimnieku Normundu pieminot..

Mūžībā devies mūsu stiprais saimnieks Normunds. Tu biji tas, kurš Mārupes Namiņu ar savām rokām radīji par otrajām mājām daudzām mazām sirsniņām. Visi saimnieciskie darbi - lielāki un mazāki projekti ir radīti no sirds, tādēļ arī mēs tevi dēvējām par "cilvēku ar zelta rokām".

Mūžībā devies mūsu stiprais saimnieks Normunds!
22  02/2023

Mūžībā devies mūsu stiprais saimnieks Normunds!

No Tevis tik daudz bija ko gūt. Tavas pēdas ir dziļas, tās nepazūd… Piektdien, 24.02. plkst. 14.00 pavadīsim mūsu Mārupes Namiņa stipro saimnieku Normundu, no Mazcenu kapu kapličas.