Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger
figure figure figure figure

Bērnu un jaunatnes
attīstības centrs Mārupē

Bērnudārzs
"Mārupes Namiņš"

Interešu izglītība
Mārupes Namiņā

slide slide slide
left
right
Bērnu dārzs Mārupē - Nāmiņš

Par mums


Mārupes Namiņš savas durvis vēra 2007.gada 21.decembrī. Mārupē tika radīta vieta, kurā ikviens bērns – maziņš, lielāks, jaunietis, var pilnveidoties, augt un atvērties dzīvei un būt tāds kāds ir – vienreizējs un neatkārtojams.
Mārupes Namiņš šo 15 gadu pastāvēšanas garumā ir spējis sevi apliecināt kā vietu, kur bērns sajūtas laimīgs. Mēs uzņemam ik vienu - no nedrošiem solīšiem, līdz skolas vecuma bērnam, kuri Namiņu sauc par otrajām mājām. 

Aktualitātes

NOVEMBRA MĒNESIS
01  11/2022

NOVEMBRA MĒNESIS

Novembris ir noslēdzošais rudens mēnesis, kurš aizvien priecē ar rudens lapu krāsām, bet ievij mūs lielākā vakara tumsā, kuru aizkliedējam ar svecīšu gaismu, svinot Latvijas dzimšanas dienu. Pieminot Lāčplēšu dienā mūsu varoņus un rotājot māju ar sarkanbalt' sarkano karogu. Dievs, svētī mūsu zemi, sargi un ļauj bērniem izaugt laimīgā Latvijā!

OKTOBRA MĒNESIS
01  10/2022

OKTOBRA MĒNESIS

Oktobris pārlaidies kā gājputns pār Mārupes Namiņu. Jau jūtams rudens otrais mēnesis. Vēja brāzmas, lapu krāsas un bērnu sārtie deguntiņi liecina, ka laiks ir sagriezies kājām gaisā, bet mājiņā silti un notikumi pilda sirdi.

SKOLOTĀJU DIENAS SVEICIENI
30  09/2022

SKOLOTĀJU DIENAS SVEICIENI

Ik dienu nāc ar smaidu viedu Tu, skolotāj, pie manis nāc. Ar burtu burtiem, vārdu vārdiem, Tu mani viedu veidot sāc. No baltas lapas košās krāsās, Tu mani pārvērt nemanot, Ļauj pateikties par sirdi tavu, Tev pretī manu atverot. Paldies tev, skolotāj! Šie ziedi Ar mīlestību sniegti būs! Sev paturēšu tavu smaidu, Tas man kā gaisma būs. /S.Pundure