Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger
figure figure figure figure

Bērnu un jaunatnes
attīstības centrs Mārupē

Bērnudārzs
"Mārupes Namiņš"

Interešu izglītība
Mārupes Namiņā

slide slide slide
left
right
Bērnu dārzs Mārupē - Nāmiņš

Par mums


Mārupes Namiņš savas durvis vēra 2007.gada 21.decembrī. Mārupē tika radīta vieta, kurā ikviens bērns – maziņš, lielāks, jaunietis, var pilnveidoties, augt un atvērties dzīvei un būt tāds kāds ir – vienreizējs un neatkārtojams.
Mārupes Namiņš šo 15 gadu pastāvēšanas garumā ir spējis sevi apliecināt kā vietu, kur bērns sajūtas laimīgs. Mēs uzņemam ik vienu - no nedrošiem solīšiem, līdz skolas vecuma bērnam, kuri Namiņu sauc par otrajām mājām. 

Aktualitātes

AUGUSTA MĒNESIS
01  08/2023

AUGUSTA MĒNESIS

August, esi sveicināts! Tu ieskandini sajūtas pirms rudens un liec apzināties, ka jāsamīļo vasara, lai drīz tai teiktu - atā! Tikmēr izgaršojam dārza veltes, skatāmies saulrietos un pavadām stārķus tālajā ceļā.

JŪLIJA MĒNESIS
01  07/2023

JŪLIJA MĒNESIS

Jūlija mēnesī aizvien ķeram saules starus, izgaršojam ogas un priecājamies ūdens šļakatās. Būvējam smilšu pilis, satiekam draugus un dungojam dziesmas, kuras apguvuši Mārupes Namiņā.

Mūsu mīļajai Līgai svētku diena!
22  06/2023

Mūsu mīļajai Līgai svētku diena!

Mūsu Līgai šodien svētki, Daiļos svārkos iekāpusi, Svētku galdu uzklājusi Kvasa kausu pacēlusi! Lai Līgo līksmums neizzūd Un ziedu smarža apreibina, Tavs vārds pār kalniem gavilē Un sirds pukst priekā Mārupē. Te Mārupē ir Namiņš jauks, Kur Līgas vārdu godā ceļ, Ar ziedu pušķiem, sārtiem ķiršiem Tu katram esi īpašs draugs.