Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


JŪLIJA MĒNESIS

01/07/2023

Jūlija mēnesī aizvien ķeram saules starus, izgaršojam ogas un priecājamies ūdens šļakatās. Būvējam smilšu pilis, satiekam draugus un dungojam dziesmas, kuras apguvuši Mārupes Namiņā.

 11. JŪLIJS - VASARA, TU MUMS ESI MĪĻA! 

Arī jūlija mēnesī turpinām izzināt, pētīt, izgaršot un kopā būt. Vasara ir laiks, kurā mācību procesu pēc iespējas vairāk tveram dabā!

13. JŪLIJS - GARŠĪGAIS MĒNESIS!

Saules apmirdzētas dienas aizrit Mārupes Namiņā - domājot par bērnu drošību saules staros, dzeram tīru ūdeni, galvā velkam cepurīti un ar plikām pēdiņām čāpojam smilšu kastē, kā arī izgaršojam ogas un rabarberus!

21. JŪLIJS - GATAVOJAM NAŠĶĪTI!

Šī nedēļa Mārupes Namiņā īpaši garda. Visi darbiņā iesaistāmies mēs un top saldais ēdiens no odziņām ar putukrējumu mākonīti. Kopā mums izdevās un arī mājās bērni vēlas radīt, lai iepriecinātu vecākus!

25. JŪLIJS - VASARAS NODARBES!

Lai kādi laikapstākļi ārā būtu, mums darbiņš vienmēr darāms būs! Ja lietus ārā līst, tad māksla darbi, lai top un grāmatu lapaspusēs piedzīvojumus izpētam vai dabu grupā ienesam - pasmaržojam, pagaršojam. Lietus zābakus un jakas uzvelkam, lai sportot varam ārā iet! Ķeram saulītes starus un ārā skaito laiku izbaudām! Lai kādi laikapstākļi būtu - Mārupes Namiņā garlaicīgi nav!

26. JŪLIJS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE!

Vasaras smarža, garša, prieki, atpūta un kopā būšana tika uzburta Čučumuižas rūķu viesizrādē, kurā bērniem bija iespēja dalīties, kādus piedzīvojumus var sastapt vasarā! Kā arī, kur gan bez mūsu tik mīļā rūķīša Kikī, kam padomā kāds asprātīgs joks! Bērniem izrādes ir gaidīts mirklis!