Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


JANVĀRA MĒNESIS 2024

01/01/2024

Janvāris aizvien ved pa pieputinātu ceļu. Mārupes Namiņa izgaismotie logi sagaida ik katru audzēkni, piepildot dienu ar interesantām aktivitātēm, mācību procesu un radošām darbībām kopā ar draugiem, lai jau atkal tiektos bērnudārzā.

10. JANVĀRIS - IKDIENAS PRIEKI!

Pirmie janvāra soļi jau nočāpoti un viss vēl priekšā - būt kopā Mārupes Namiņā gan darbos, gan nedarbos! Pētīt, izzināt un satikt savus draugus!

16. JANVĀRIS - KULINĀRIJAS DIENA!

Janvāra kulinārijas nedēļa ir sākusies, kad katram ir iespēja radoši darboties un mācīties. Kā liels eksperiments, kura rezultātā vēl varam palutināt garšas kārpiņas. Vakar un šodien čakli virtuvē rosijās Zvirbulēnu un Strazdulēnu grupas bērni, lai ziemas saltumā varam stiprināt imunitāti! Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Artu pagatavoja vitamīnu dzērienu no citroniem, apelsīniem, medus un dzērvenēm! Strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Emiliju un auklīti Gunitu pašgatavoja kraukšķīgus auzu pārslu cepumus ar medus kriksīti! Mārupes Namiņš piepildīts mājīgā smaržā!

Zvirbulēnu grupa.

Strazdulēnu grupa.

17. JANVĀRIS - KULINĀRIJAS DIENA!

Šodien Mārupes Namiņā jauni garšas atklājumi. Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Zani V. un auklīti Artu gatavoja siermaizītes ar zaļumiem. Tiks nogaršots launadziņā un pacienāsim arī vecākus! Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Lieni, Zani Dz. un auklīti Elīnu galdā ceļ ķiploku un maizi. Gatavojam vecākiem grauzdiņus, bet paši mācāmies smērēt sviestu, griezt un rīvēt! Gardi gan un spēks nu būs mums daudz!

Cālīšu grupa

Dzeguzēnu grupa

18. JANVĀRIS - KULINĀRIJAS DIENA!

Kulinārijas nedēļas noslēgumā savas apgūtās prasmes dodas pielietot Cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Sandu un auklīti Ingu! Kā no zeltaina siers varam izcept brīnumgardas piciņas, kas garšo ne tikai mums, bet arī mammai un tētim!
 
23. JANVĀRIS - AKTIVITĀTES MĀRUPES NAMIŅĀ!
Lai ziemeļvējš ārā danco, mums Mārupes Namiņā silti un labi! Mēs sportojam, padziedam, labus darbus padarām!
 
24. JANVĀRIS - E. BALOŽA VIESIZRĀDE
Šodien norisinājās Ērika Baloža viesizrāde, kuras laikā bērni guva pozitīvas emocijas un iespēju iesaistīties izrādes gaitā - atbildot uz jautājumiem, dziedot un līdzi kustoties! Bērni smiekli ir pati skaistākā mūzika mākslinieka ausīm un neviltots prieks par kopā būšanu!
 
26. JANVĀRIS - MIEGASVĒTKI MĀRUPES NAMIŅĀ JEB PIDŽAMDIENA. 
Aiju, aiju, ai-ja-jā,
Miedziņ, mani ieaijā.
Šodien Mārupes Namiņā pidžamu diena! Sapņu valstību būvējam, kur jautrā dejā ar miega pelēm danci griežam. Smilšu mīklas mēnestiņus graužam un pilnas kabatas ar saldām zvaigznītēm mēs beram! Sapņu valstībā piepildās katra bērniņa sapņi! Mārupes Namiņa vadītāja/dibinātāja un mūzikas pedagogs Līga bērniem šo dienu rada vēl košāku - ar dziesmu skanējumu un deju virpuli, bet pedagogi parūpējušies par miega dzejoļiem! Svētku prieks, kad bērniem acis mirdz un katra sirsniņai tiek dāvāts no Mārupes Namiņa arī cukurgailītis - saldākam miedziņam!
 
Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Agnesi un auklīti Aretu.
Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Zani V. un auklīti Ilzi.
Strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Emiliju un auklīti Gunitu.
Pasākumu vada mūzikas pedagogs Līga (Mārupes Namiņa vadītāja un dibinātāja)
 
Cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Elīzu un auklītēm Artu, Ingu.
Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Lieni, Zani Dz. un auklīti Elīnu.
Pasākumu vada mūzikas pedagogs Līga (Mārupes Namiņa vadītāja un dibinātāja)

31. JANVĀRIS - PROJEKTU DARBU IZSTRĀDE

Dzeguzēnu, cīrulēnu un strazdulēnu grupas bērni veic mēneša mājas darbus kopā ar ģimeni, pavadot radoši laiku, radot darbiņu, kuru ar gandarījumu atnest uz Mārupes Namiņu. Prezentējam grupas biedriem un izliekam kopīgai apskatei. Prieks pašam un citiem par paveikto, kā arī, cik patīkami saņemt diplomu ar mazu našķīti!