Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


FEBRUĀRA MĒNESIS 2024

01/02/2024

Bērni tiek iepazīstināti ar februāra mēnesi - sveču, puteņa un mīlestības mēnesis. Tik daudz varam dot un saņemt pretī, to siltumu, darba mīlestību un līdzās būšanu cits citam vēl aizvien aukstajos rītos.

 6. FEBRUĀRIS - ZIEMA AIZ LOGA, EJAM SATAUSTĪT!

Ziemas atkāpties vēl nevēlās, bet bērniem par to prieks! Lāpstas darbā liktas tiek, lai var kristālus rindā likt! Slotas slauka taciņas, lai pēdiņas vakarā atrod ceļu uz mājām!

7. FEBRUĀRIS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE.

Šodien pie mums tik sen nesatiktie Čučumuižas rūķi, kuriem šoreiz mums bija jāpavēsta, kas var iepriecināt sirdi! Ja tevi kāds mīl, tad tas var sasildīt sirdi, jo mīlestība ir lielākais brīnums pasaulē. Sliktas lietas, emocijas mēs pārvēršam labajā ar mīlestību! Cik daudz sirdis šodien tika samīļotas!

12. FEBRUĀRIS - ZVIRBULĒNI UN CĀLĪŠI GATAVO. 

Šodien iepriecinam gan savas sirsniņas, gan vecāku. Kā? Mēs visi kopā sanākam un smilšu cepumiņus pagatavojam! Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Aretu, kā arī Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Zani V. un auklīti Elīnu roku rokā līdzdarbojas kopā, lai ar mīlestību radītu un dāvātu!

Zvirbulēnu grupa

Cālīšu grupa

13. FEBRUĀRIS - STRAZDULĒNI GATAVO. 

Šodien sirsnīgu sveicienu devās radīt Strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Emiliju un auklīti Gunitu. Cik interesanti vērot un pašam darīt, kā no zeltainas smilšu mīklas sanāk gardi cepumi! Ņam, ņam garšo man!

14. FEBRUĀRIS - DZEGUZĒNI GATAVO. 

Lai top! Arī dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Zani Dz. un auklīti Elīnu akcentē mīlestības nozīmi, ka tikai darot ar mīlestību darbiņu, tas izdosies, kā arī iepriecinās citus - savu ģimeni!

15. FEBRUĀRIS - CĪRULĒNI GATAVO.

Arī cīrulēnu grupas bērni iepriecinās savus vecākus ar pašu paveikto darbiņu! Būt līdzās bērnam, lai tam būtu iespēja līdzdarboties, radīt un nodot tālāk. Šīs iemaņas sekmē audzinātāja Sanda un auklīte Arta, kā arī pavadītais laiks kopā ļauj mums draudzīgi būt līdzās!