Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


APRĪĻA MĒNESIS

01/04/2024

Aprīlis lēkā pa Mārupes Namiņa pagalmu, līdzi atnesdams narcišu saulaino smaržu, koku pumpurus un pavasara saulītes siltumu. daba ir modusies un mūsu prieks kopā ar to!

2. APRĪLIS - PAVASARA VĒSTENĪTIS!

Pavasaris nolaidies pāri Mārupes Namiņam. Pie mājas dārzā kā mazi saules zaķēni mūs rīta ausmā iepriecina narcisītes! Kas to būtu domājis, ka zemes klēpī snauž mums visiem pārsteigums!

3. APRĪLIS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE!
Šodien Mārupes Namiņā ciemojās Čučumuižas rūķi ar kuriem kopā pamodinājām pavasari! Kiki rūķis sabučoja slieku, kas pašam tomēr nebija pa prātam, bet rūķīte Bučiņa ar savām bučām pamodināja ziedus. Un re! Kikī pārtop liels, bet kā? Rūķītis paveica labu darbu - izglāba izpostīto putnu ligzdiņu vējā, jo tikai darot pasaulē labas lietas tu izaugsi liels un krietns!

9. APRĪLIS - DĀRZS UZ PALODZES!

Mārupes Namiņā uz palodzēm, pavasara saulītē, sāk gozēties bērnu iestādītie sīpoli, iesētās dilles, salāti un arī kāds tomāts, zirnis podiņos! Tagad lūkosim, lai zemīte nav sausa, lai tā atrodas gaismā un siltumā, lai pēc laika varam pagatavot garšīgus zaļos salātus! Izpētes process ir sācies!

Paldies projektam Piens un augļi skolai un SIA Sedumi komandai, kuri nodrošināja mums iespēju pašiem sarūpēt savus zaļumus! “Veselīgs uzturs ir svarīgs - jo veselība ir dārgākais, kas Tev pieder!”
 
10. APRĪLIS - PAVASARIS MĀRUPES NAMIŅA PAGALMĀ. 
Čau, pavasari! Lutini mūs ar siltajiem saules stariem, jo tie tik ļoti mūs iepriecina!
 
17. APRĪLIS - FOTOGRAFĒŠANĀS DIENA KOPĀ AR "BERGA FOTO."
Putniņš ielidojis Mārupes Namiņā un žilbinošus smaidus uzbur ik katram, jo šodien iemūžinam grupas bildes, lai priecē mūs par skaisto bērnudārzu laiku! Pateicamies Berga foto!